Jak to działa?

Strona główna Jak to działa?

Dla kogo pożyczka w Plus Kasa?

Dla obywateli Polski w wieku pomiędzy 19 a 79 rokiem życia

Posiadających ważny dokument tożsamości

Posiadających zatrudnienie lub stały comiesięczny przychód

Posiadających konto bankowe, numer kontaktowy oraz adres e-mail

Szybka pożyczka w Plus Kasa
jest właśnie dla Ciebie!

Banki stawiają przed swoimi potencjalnymi klientami wiele przeszkód, których pokonanie jest często niemożliwe. Restrykcje związane z formalnościami, które potencjalny pożyczkobiorca musi spełnić dotyczą wielu aspektów naszego, codziennego życia – począwszy od wysokości zarobków, poprzez nasz stan cywilny, na historii kredytowej kończąc. To właśnie ten ostatni czynnik (informacje pochodzące z Biura Informacji Kredytowej) jest w większości przypadków przyczyną odrzucenia naszego wniosku o kredyt lub pożyczkę. Każdy bank ma obowiązek sprawdzić naszą historię w BIK – w związku z tym osoby, które miały

wcześniej jakiś problem z terminową spłatą swoich zobowiązań wobec banku mogą praktycznie zapomnieć o zaciągnięciu nowego kredyty/pożyczki. Czy takie osoby są już na stałe „wykluczone”? Zdecydowanie nie. Jeśli więc bank po raz kolejny odrzucił Twój wniosek o pożyczkę/kredyt to nie musisz załamywać rąk! W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku usług finansowych powstały firmy specjalizujące się w udzielaniu szybkich pożyczek (potocznie określanych mianem chwilówek). Jedną z takich firm jest właśnie Pluskasa S.A. Specjalizujemy się w szybkich pożyczkach gotówkowych, których warunki określa klient.

Wysokość szybkiej pożyczki oraz termin jej spłaty jest deklarowany przez klienta – nie narzucamy Tobie żadnych warunków! Zaufaj profesjonalistom i weź szybką pożyczkę online w Pluskasa.pl Myślisz, że proces rejestracji w systemie i złożenie wniosku o szybką pożyczkę jest skomplikowany? Nic bardziej mylnego - wszystkie formalności załatwisz w zaledwie kilka minut!

Nie wahaj się więc dłużej i skorzystaj z naszych usług!

Wniosek o pożyczkę
- krok po kroku

Etap 1:
Wybierz kwotę i okres spłaty

Zanim zdecydujesz się o jaką kwotę pożyczki chcesz się ubiegać oraz po jakim czasie możesz ją spłacić, sprawdź za pomocą suwaków różne warianty pożyczek!

Kiedy podejmiesz decyzję ustaw na suwaku wybraną przez siebie kwotę oraz okres spłaty pożyczki i klinij pole:

Etap 2:
Wypełnij formularz online

Podczas wypełniania formularza pożyczki wprowadź wymagane dane osobowe oraz załącz niezbędne dokumenty czyli skan dowodu osobistego oraz potwierdzenie wpływu comiesięcznych przychodów.

Jeżeli nie masz takiej możliwości, aby dokonać rejestracji samemu, możesz skontaktować się z naszym konsultantem pod numerem tel: 58 732-19-16 i złożyć wniosek wraz z nim.

Etap 3:
Weryfikacja rachunku bankowego

Ostatnim krokiem przed weyfikacją wniosku jest wykonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 0.01 zł. Pamiętaj, aby przelew został wykonany z Twojego osobistego rachunku bankowego, który wprowadziłeś podczas wypełnienia formularza.

Przelew weryfikacyjny jest niezbędny do potwierdzenia Twoich danych osobowych, dlatego PAMIĘTAJ aby nie wykonywać szybkich przelewów typu BLUECASH. Wszelkie informację odnośnie gdzie przelać opłatę oraz co wpisać w tytule przelewu znajdziesz w swojej skrzynce e-mailowej po złożeniu wniosku.

Etap 4:
Ciesz się pieniędzmi

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji przeznacz gotówkę na dowolny, wybrany przez siebie cel.

Zbliża się termin płatności Twojej pożyczki?

Dokonaj spłaty pożyczki
w całości i OTRZYMAJ kolejną
bez zbędnych formalności.